Muzyka z reklamy Wedel – Czekolada Tiramisu, Filip

Zobacz reklamę marki Wedel z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej czekolady mlecznej marki Wedel o smaku Tiramisu. W spocie poznajemy Filipa, który lubi brać gorący prysznic, chodzić w trampkach, śmiać się z kumplami, włoską kuchnię, swoje miasto i wracać nad ranem. Ale co ważne, polubił także nową czekoladę mleczną Wedel.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Czekolada Tiramisu, Filip, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Wedel? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Czekolada marki Wedel. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *