Muzyka z reklamy Generali – Na dobre i na złe, Adam Małysz

Zobacz reklamę marki Generali z poszukiwaną piosenką

Reklama ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych Generali z udziałem Adama Małysza, który aktualnie bierze udział w rajdzie Dakar 2014. W reklamie przekonuje nas, że warto ubezpieczyć się w Generali, ponieważ w razie wypadku każdy może liczyć na szybki kontakt i pomoc indywidualnego opiekuna ubezpieczenia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Na dobre i na złe, Adam Małysz, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Generali? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Ubezpieczenia marki Generali. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *