Muzyka z reklamy Skoda – Wyprzedaż rocznika 2013

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama wyprzedaży samochodów marki Skoda z rocznika 2013, dzięki której możemy zakupić nowy samochód w bardzo atrakcyjnej cenie, także w atrakcyjnym systemie ratalnym – Fabia już od 415zł miesięcznie, Rapid od 480zł miesięcznie lub Octavia od 575zł miesięcznie. Dodatkowe informacje dostępne są w salonach Skoda.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wyprzedaż rocznika 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *