Muzyka z reklamy Wyloguj się – Do życia

Zobacz reklamę marki Wyloguj się z poszukiwaną piosenką

Krótki zwiastun filmu „Wyloguj się do życia” będący akcją społeczna na temat kwestii uzależnienia od Internetu, medium z którego korzystamy obecnie coraz częściej i coraz dłużej. Film opowiada historię dwójki nastolatków mających marzenia, zainteresowania, przeżywających przygody i pierwsze zauroczenie. Ich życie ma dwa, mocno skontrastowane oblicza – wirtualne i realne.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Do życia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Wyloguj się? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Akcja społeczna marki Wyloguj się. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zwiastuny. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Sokół feat. Pono natomiast jej tytuł to Zajarany życiem. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *