Muzyka z reklamy Braun – Series 7, Trzymaj się swoich marzeń

Zobacz reklamę marki Braun z poszukiwaną piosenką

Reklama 7 serii elektrycznych maszynek do golenia marki Braun, w spocie zobaczyć możemy jak Sebastian Vettel, czterokrotny mistrz świata Formuły 1 przekonuje nas, że nigdy nie powinniśmy rezygnować ze swoich marzeń.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Series 7, Trzymaj się swoich marzeń, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Braun? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Golarka elektryczna marki Braun. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii AGD. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gramatik natomiast jej tytuł to Born Ready. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *