Muzyka z reklamy Google – Nexus 7, Daleko od domu

Zobacz reklamę marki Google z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca nowoczesny tablet Google Nexus 7, w spocie możemy zobaczyć ojca pracującego na statku daleko od domu, który tworzy świąteczny nastrój i wykorzystując tablet Nexus 7 łączy się z bliskimi.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nexus 7, Daleko od domu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Google? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Google. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Slade natomiast jej tytuł to Everyday. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *