Muzyka z reklamy SKOK – Czy wiesz, że …

Zobacz reklamę marki SKOK z poszukiwaną piosenką

Wizerunkowy spot Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, z których możemy się dowiedzieć m.in. tego, że SKOK-i działają obecnie już w 101 krajach i zrzeszają ponad 200 milionów ludzi, a polskie SKOK-i wspierają powstawanie nowych spółdzielni finansowych w krajach rozwijających się stanowiąc inspirację dla świata.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Czy wiesz, że ..., jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę SKOK? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kasy spółdzielcze marki SKOK. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *