Muzyka z reklamy Adidas – I am Brazuca, MŚ FIFA Brazylia 2014

Zobacz reklamę marki Adidas z poszukiwaną piosenką

Reklama prezentująca oficjalną piłkę Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylii 2014. Nowa piłka nosi nazwę Brazuca i została oficjalnie zaprezentowana podczas konferencji prasowej w Salvador. Jej oryginalny, kolorowy wygląd nawiązuje do tradycyjnych brazylijskich bransoletek życzeń i ma oddawać siłę pasji narodu gospodarzy do tego sportu. Piłka została zaprojektowana przez ekspertów z firmy Adidas na bazie technologii znanej z Tango 12, piłki znanej z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Zastosowano jednak kilka modyfikacji, dzięki którym uzyskano jeszcze lepszą przyczepność, prowadzenie, stabilność oraz aerodynamikę, zdobywając dzięki temu uznanie największych gwiazd futbolu takich jak Leo Messi czy Iker Casillas.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy I am Brazuca, MŚ FIFA Brazylia 2014, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Adidas? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piłka nożna marki Adidas. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Kinks natomiast jej tytuł to All Day and All of The Night. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *