Muzyka z reklamy Media Expert – Wygrywasz podwójnie, Doda na ringu

Zobacz reklamę marki Media Expert z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama ogólnopolskiej sieci elektromarketów i sklepu Internetowego Media Expert, w reklamie po raz kolejny możemy zobaczyć znaną polską gwiazdę muzyczną – Dorotę Rabczewską czyli Dodę, a w tle kultowa już muzyka z trzeciej części filmu Rocky.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wygrywasz podwójnie, Doda na ringu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Media Expert? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Elektromarket marki Media Expert. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Survivor natomiast jej tytuł to Eye of the Tiger. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. super reklama :D zwłaszcza, że Dody są aż dwie :P nie wiecie czy doda bywa czasem w media expertach osobiscie? chetnie bym ją obejrzal na zywo :D

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *