Muzyka z reklamy Orange – Piotr Żyła – Olimpiada w Soczi

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama akcji promocyjnej sieci Orange oraz marki Samsung z udziałem narciarskiego skoczka Piotra Żyły, który pokazuje nam jak poczuć olimpijskie emocje. Wystarczy przyjść do salonu Orange, kupić smartfon Samsung i zagrać o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Piotr Żyła - Olimpiada w Soczi, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *