Muzyka z reklamy Coca Cola – Ja też w Ciebie wierzę!

Zobacz reklamę marki Coca Cola z poszukiwaną piosenką

Po długim oczekiwaniu Coca Cola zaprezentowała świąteczną kampanię reklamową z nowym spotem, który zapewne jeszcze dziś pojawi się w telewizji. Reklama zatytułowana jest „Ja też w Ciebie wierzę” a jej głównym motywem są miłość i życzliwość. Reklama w połączeniu ze znanym utworem muzycznym jest całkiem przyjemna, ale osobiście uważam, że po rezygnacji ze słynnego już motywu ciężarówek oraz piosenki „Coraz bliżej święta” cała kampania traci swoją wyrazistość i rozpoznawalność, stając się po prostu „kolejną świąteczną reklamą”.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ja też w Ciebie wierzę!, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Coca Cola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój gazowany marki Coca Cola. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Elvis Presley natomiast jej tytuł to I Can't Help Falling In Love With You. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  14 komentarze

    1. To, że oryginał to Presley to wiem ale w reklamie śpiewa kobieta i stąd moje pytanie czyj to COVER ? :)

  1. nie jestem pewien czy to katharine, z pewnością nie ingrid jak wielu sądzi. Zastanawia mnie fakt, że w reklamie słychać śpiew dzieci, a w innych rowerach tego nie ma :<

  2. Wydaje mi się, że to nie jest jednak katharine. Jeżeli chodzi o chórek dzieci tez na to zwróciłam uwagę .

  3. Cover jest wykonywany przez Guadalupe Varela, Florencia Ciarlo, Karolina Goldsteina, Damian Oliver i Sofia Ottoviano. Nie jest dostępny do pobrania.

   Orginal:
   The soundtrack is a specially recorded cover version of Elvis Presley’s Can’t Help Falling In Love, originally a hit for the King in 1961. Coca-Cola say this cover is performed by Guadalupe Varela, Florencia Ciarlo, Carolina Goldstein, Damian Oliver and Sofia Ottoviano. The cover isn’t available to download.

   http://www.tvadmusic.co.uk/2013/12/coca-cola-christmas-2013-believe/

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *