Muzyka z reklamy Chanel – N°5, Marilyn Monroe

Zobacz reklamę marki Chanel z poszukiwaną piosenką

Reklama zapachu N°5 marki Chanel w której zobaczyć możemy legendarną amerykańską modelkę i aktorkę filmowa z lat 50 i 60. W reklamie Marilyn Monroe opowiada o tym, że kładąc się spać zamiast piżamy ubiera się jedynie w Chanel N°5.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy N°5, Marilyn Monroe, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chanel? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumy marki Chanel. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Avia natomiast jej tytuł to Westernize. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *