Muzyka z reklamy Plus – Pomagaj i ładuj dobrem

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej akcji sieci Plus „Pomagaj z Plusem” dzięki której każdy użytkownik Plusa na kartę może pomagać potrzebującym, wystarczy że wybierze jedną z fundacji i doładuje swoje konto a Plus przekaże 10% ekstra na wybrany przez niego cel. Innymi słowy nikt nie traci, a każdy może pomóc.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pomagaj i ładuj dobrem, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Wendie Colter, Julia Wolff natomiast jej tytuł to Christmas Wonderland. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *