Muzyka z reklamy Motorola – Moto G

Zobacz reklamę marki Motorola z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego smartfona Motorola Moto G, czterordzeniowe urządzenie taktowane zegarem 1,2GHz dostępne będzie w Stanach już od 179 dolarów, dzięki czemu ma być jednym najlepszych urządzeń w swojej klasie cenowej. Smartfon wyposażony jest w ekran o przekątnej 4,5 cali i rozdzielczości HD 720p, jego bateria o pojemności 1950mAh ma zapewnić pracę przez 24 godziny. W smartfonie zabrakło slotu na kartę pamięci, jednakże wbudowana pamięć – w zależności od wersji 8 lub 16 GB – pozwoli pomieścić całkiem sporo zdjęć i plików multimedialnych.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Moto G, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Motorola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Motorola. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Wax Tailor natomiast jej tytuł to Positively inclined. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *