Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 1020, Niewidzialne aparaty

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Reklama jednego z najlepszych smartfonów marki Nokia – modelu Lumia 1020 z niezwykle zaawansowanym aparatem fotograficznym o rozdzielczości 41 Megapikseli z możliwością wykonania cyfrowego zbliżenia nawet po zrobieniu zdjęcia. W spocie możemy zobaczyć ludzi robiących zdjęcia „niewidzialnymi aparatami” w różnych miejscach.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 1020, Niewidzialne aparaty, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Chinawoman natomiast jej tytuł to Russian Ballerina. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *