Muzyka z reklamy Skoda – Rapid Spaceback, Władca przestrzeni nadchodzi

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Rapid Spaceback, który zaskakuje sportowym designem i pojemnym, 415 litrowym bagażnikiem. W spocie zobaczyć możemy czerwoną Skodę Rapid Spaceback przemierzającą miasto wokół unoszących się niczym na skutek braku grawitacji osób.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Rapid Spaceback, Władca przestrzeni nadchodzi, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Echoman natomiast jej tytuł to Zero Gravity. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. Samochód piękny !
   Muzyka wspaniale dobrana. Utwór bardzo mi się podoba. Lubię te klimaty !
   A samochód pierwsza klasa !

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *