Muzyka z reklamy Plus – Trzy miej na Święta, Abonament

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Jedna z pierwszych świątecznych reklam w tym roku, komórkowa sieć Plus w nowej kampanii świątecznej promuje Abonament „Trzy miej na święta” w którym oferuje Telewizor Samsung LED Smart TV 40”, smartfon Samsung Galaxy Core oraz telewizję cyfrową od Cyfrowego Polsatu w jednym abonamencie od 0zł na start.
W spocie zobaczyć możemy aktora z reklamy Plusa, który wytrwale ćwiczy swoją rolę ;)

Utwór z reklamy dostępny jest na stronie Megatrax.com.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Trzy miej na Święta, Abonament, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Stocking Stuffer. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *