Muzyka z reklamy KappAhl – Fifty Shades of Grey

Zobacz reklamę marki KappAhl z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej kolekcji bielizny stworzonej przez markę KappAhl którą współtworzyła autorka książki Fifty Shades of Grey. kolekcja będzie dostępna w sklepach od 6 listopada i złożą się na nią m.in. biustonosze, figi, peniuary i pończochy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Fifty Shades of Grey, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę KappAhl? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bielizna marki KappAhl. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  7 komentarze

  1. ten kawalek zostal specjalnie stworzony do tej reklamy w oparciu o tekst piosenki tej Pani Lana Del Rey i to ten kawalek w przeróbce Summertime Sadness

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *