Muzyka z reklamy T-mobile – Najlepsza sieć, największe możliwości

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Spot wizerunkowy sieci telefonii komórkowej T-mobile, której dzięki współpracy z siecią Orange w ramach wspólnego projektu Networks! udało się zmodernizować niemalże całą infrastrukturę sieciową aby zapewnić swoim użytkownikom jeszcze lepszą jakość połączeń i najszybszą transmisję danych a także maksymalnie poszerzyć i poprawić zasięg także tam, gdzie do tej pory go nie było.
Operator zaprasza wszystkich do przetestowania i przekonania się jak dzięki zmodernizowanej infrastrukturze można korzystać z innowacyjnych usług, np. zbliżeniowych płatności smartfonem z usługą MyWallet, usług dostępnych na platformie T-Mobile Cloud, czy z usługi MyBox dającej dostęp do najpopularniejszych aplikacji w specjalnych wersjach dedykowanych klientom T-Mobile.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Alt-J natomiast jej tytuł to Something Good. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  4 komentarze

  1. Przykro mi, ale doskwiera mi tak bardzo, że az szukam ujścia swojemu niezadowoleniu w necie! Scieżka dzwiękowa tej reklamy jest dla mnie potwornie ciężka do zniesienia. Połączenie wesoło-błogiego utworu z psychodelicznym „plumkaniem” niesprecyzowanego dla mnie instrumentu sprawia, ze muszę wyłączać dzwięk lub zmieniać kanał, bliska obłędu. Kanał, który oglądam emituje tą reklamę zbyt często. LITOŚCI. Podium za najbardziej znienawidzoną przeze mnie reklamę. Pozdrawiam

   1. Agnieszka.Dla mnie jest to błogo-rozleniwiający song.A jestem po depresji….T-mobile
    nie cierpię bo pracowałem a Anglii gdzie on jest jednym z droższych operatorów ale w polsce muzykę dobrali dobrze.Każdy ma swoje zdanie.Pozdrawiam

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *