Muzyka z reklamy Ford – Fiesta, MyKey – Kontrola rodzicielska

Zobacz reklamę marki Ford z poszukiwaną piosenką

Reklama jednej z innowacji dostępnej w nowych samochodach Ford Fiesta. MyKey to rozwiązanie kontroli rodzicielskiej wbudowanej w kluczyk, dzięki czemu właściciel auta ma pełną kontrolę nad swoją własnością.
MyKey pozwala na zaprogramowanie m.in. maksymalnej prędkości auta lub poziomu głośności słuchanej muzyki z jakiej będzie mógł korzystać inny kierowca prowadzący nasz samochód.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Fiesta, MyKey - Kontrola rodzicielska, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Ford? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Ford. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *