Muzyka z reklamy LG – Marzenia, Teraz stały się rzeczywistością

Zobacz reklamę marki LG z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej serii urządzeń AGD marki LG, w której producent przekonuje, iż nasze odwieczne marzenia o idealnej kuchni z idealnie dopasowaną lodówką, łatwym do czyszczenia piekarnikiem czy perfekcyjną zmywarką teraz stają się rzeczywistością.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Marzenia, Teraz stały się rzeczywistością, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę LG? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest AGD marki LG. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii AGD. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lily Allen natomiast jej tytuł to Littlest Things. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *