Muzyka z reklamy LG – G2, Tryb gościnny

Zobacz reklamę marki LG z poszukiwaną piosenką

Spot prezentujący jedną z ciekawszych funkcji nowego urządzenia mobilnego marki LG. Tryb gościnny umożliwia bezpieczne pożyczanie go innym użytkownikom, np. znajomym lub dzieciom, nie narażając się na utratę danych, konfiguracji itp.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy G2, Tryb gościnny, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę LG? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki LG. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Triangles natomiast jej tytuł to Applejack. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *