Muzyka z reklamy Honda – CR-V, Złudzenia – Iluzje optyczne 3D

Zobacz reklamę marki Honda z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Honda CR-V 1.6 z silnikiem Diesla, spot przepełniony jest ciekawymi, trójwymiarowymi iluzjami optycznymi oraz poruszającym się pośród nich, w pełni prawdziwym samochodem Honda CR-V.

Jeśli wam również spodobała się ta reklama, warto zobaczyć także w jaki sposób została zrealizowana.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy CR-V, Złudzenia - Iluzje optyczne 3D, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Honda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Honda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Roy Budd natomiast jej tytuł to Get Carter - Main Theme (Carter Takes a Train). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *