Muzyka z reklamy Fundacja Polsat – Jesteśmy dla dzieci

Zobacz reklamę marki Fundacja Polsat z poszukiwaną piosenką

Spot promujący dziesiątą odsłonę kampanii Fundacji Polsat, pod hasłem „Jesteśmy dla dzieci” fundacja chce przypomnieć jak wiele można osiągnąć dzięki pomocy widzów wysyłających SMS-y wspierające działania Fundacji. Każdy kolejny SMS pomaga bowiem zebrać fundusze przeznaczone na dofinansowanie rehabilitacji podopiecznych, remonty i wyposażenie szpitali oraz zakup i dofinansowanie leczenia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesteśmy dla dzieci, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Fundacja Polsat? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Fundacja marki Fundacja Polsat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Brian Crain natomiast jej tytuł to Silent Stare. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *