Muzyka z reklamy Volvo – XC60, Woskowanie samochodu

Zobacz reklamę marki Volvo z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Volvo XC60, w której producent przekonuje nas, że Volvo nie jest samochodem dla każdego, gdyż jest autem zaprojektowanym dla osób potrafiących korzystać z życia. W spocie widzimy mężczyznę woskującego swoje piękne Volvo.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy XC60, Woskowanie samochodu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volvo? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volvo. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  1 Komentarz

  1. KTO DO CHOLERY W KOŃCU NAPISZE CO TO ZA UTWÓW? :D ZAGLĄDAM TUTAJ CODZIENNIE OD PONAD MIESIĄCA I CIĄGLE TO SAMO ROZCZAROWANIE! NA YOUTUBE’IE TEŻ NIKT NIE WIE…

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *