Muzyka z reklamy Peugeot – GTI 208 vs. Jaden Leeming

Zobacz reklamę marki Peugeot z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Peugeot GTI 208 w którym mierzy się on z wschodzącą gwiazdą BMX z Nowej Zelandii. Kto wygra pojedynek ? Rasowe auto ze stajni Peugeot czy Jaden Leeming ?

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy GTI 208 vs. Jaden Leeming, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Peugeot? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Peugeot. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Twin Atlantic natomiast jej tytuł to The Ghost of Eddie (Wuki remix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *