Muzyka z reklamy Nadzieja w genach – Rzadkie choroby są częste

Zobacz reklamę marki Nadzieja w genach z poszukiwaną piosenką

Spot kampanii społecznej „Nadzieja. Mamy ją w genach” która skupia się na problemie rzadkich chorób genetycznych i ma na celu poprawę sytuacji osób z rzadkimi chorobami genetycznymi. Organizatorem kampanii jest organizacja skupiającą stowarzyszenia osób z chorobami rzadkimi i ich rodziny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Rzadkie choroby są częste, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nadzieja w genach? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kampania społeczna marki Nadzieja w genach. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jay North natomiast jej tytuł to The Earth From Up Here. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *