Muzyka z reklamy Nestle Fitness – Pokochaj to, 2013

Zobacz reklamę marki Nestle Fitness z poszukiwaną piosenką

Reklama płatków Nestle fitness, dzięki którym możesz czuć się świetnie tak samo jak dzięki swoim ubraniom. W spocie przedstawione zostały trzy dziewczyny – kasia, Ania i Magda oraz ich ulubione ubrania, z którymi czują się świetnie, tak samo jak dzięki płatkom Nestle fitness zawierające pełne ziarno.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pokochaj to, 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nestle Fitness? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płatki marki Nestle Fitness. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *