Muzyka z reklamy 7 days – Borseto, Następca drożdżówki

Zobacz reklamę marki 7 days z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego produktu marki 7 days, znanej głównie ze słodkich, nadziewanych rogalików. tym razem proponuje nam słodkie bułki Borseto, które mają być ulepszoną wersją znanej wszystkim drożdżówki.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Borseto, Następca drożdżówki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę 7 days? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Słodkie bułki marki 7 Days. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Henrik Wikstrom natomiast jej tytuł to Beautiful Day. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *