Muzyka z reklamy Toyota – Corolla, Stylowa od zawsze

Zobacz reklamę marki Toyota z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Toyota Corolla, której niepowtarzalny styl rośnie z każdą nową odsłoną. Bardzo fajna, muzyczna reklama w której możemy usłyszeć aż 5 utworów muzycznych:
1. 0:00-0:09: Edwin Starr – Twenty Five Miles
2. 0:09-0:20: Chic – Le Freak
3. 0:21-0:28: Herbie Hancock – Rockit
4. 0:28-0:34: Soundgarden – Rusty Cage
5. 0:35-1:00: Shy Kidx – Orion

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Corolla, Stylowa od zawsze, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Toyota? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Toyota. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Shy Kidx natomiast jej tytuł to Orion. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *