Muzyka z reklamy Heyah – Jak minął dzień

Zobacz reklamę marki Heyah z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej oferty sieci Heyah, w której każdy może korzystać do woli z SMS-ów, rozmów lub Internetu w telefonie płacąc jedynie 28 groszy za dzień, chyba że danego dnia nie ma na to ochoty i wtedy nie płaci ani grosza.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jak minął dzień, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Heyah? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Heyah. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Krzysztof Krawczyk natomiast jej tytuł to Jak Minął Dzień. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *