Muzyka z reklamy Skoda – Superb combi, Bądź spokojny o swój komfort

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

„Kolejny dzień, kolejny wyjazd. W swoim życiu pokonasz dystans do księżyca i z powrotem, sześć miesięcy spędzisz na czerwonym, godzinę lub dwie na planowaniu rodziny i może aż dwadzieścia sekund w stadzie owiec. W sumie spędzisz około trzech lat w podróży – lepiej, żeby było Ci wygodniej.” Z nową Skodą Superb Combi możesz jednak być spokojny o swój komfort.
Powyższy spot to oczywiście reklama niewątpliwie bardzo komfortowego samochodu Skodą Superb Combi z bardzo fajnie zaprezentowanymi statystykami dotyczącymi przeciętnego czasu jaki spędzamy w samochodzie, co ma nas przekonać do tego jak bardzo istotne jest to, aby był to czas spędzony w komfortowych warunkach, jakie zapewnia promowany samochód.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *