Muzyka z reklamy Puls – Zawsze o 20;00 – Wrzesień 2013

Zobacz reklamę marki Puls z poszukiwaną piosenką

Wrześniowy spot promocyjny telewizji Puls prezentujący najciekawsze propozycje filmowe do obejrzenia zawsze o godzinie 20;00. W tle reklamy umieszczono piękny utwór muzyczny wykonywany przez znany duet i choćby z tego powodu nie mogło jej zabraknąć na naszej stronie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zawsze o 20;00 - Wrzesień 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Puls? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki Puls. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Labrinth feat. Emeli Sandé natomiast jej tytuł to Beneath Your Beautiful. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *