Muzyka z reklamy Chloé – Odbierz telefon

Zobacz reklamę marki Chloé z poszukiwaną piosenką

Reklama perfum marki Chloé z udziałem modelki Suvi Maria Koponen, która pomimo wielu próśb nie zdecydowała się podnieść słuchawki ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Odbierz telefon, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chloé? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumy marki Chloé. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Death In Vegas natomiast jej tytuł to All That Glitters. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *