Muzyka z reklamy Plus – LTE, Darmowy Facebook w telefonie

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Reklama Internetu mobilnego w smartfonie od Plusa, który może działać w najszybszej technologii bezprzewodowej LTE. W reklamie zobaczyć możemy Jacka, który w facebookowym konkursie Plusa na kartę wygrał dzień z Rockiem, którym dzieli się ze znajomymi za pomocą smartfona z Internetem LTE.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy LTE, Darmowy Facebook w telefonie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Internet mobilny marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *