Muzyka z reklamy Złote Przeboje – Robert Janowski, Anna Jantar

Zobacz reklamę marki Złote Przeboje z poszukiwaną piosenką

Reklama radia Złote przeboje z udziałem Roberta Janowskiego, który słucha a następnie opowiada o największym przeboju Anny Jantar i oczywiście o radiu Złote przeboje, w którym można posłuchać największych hitów sprzed lat.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Robert Janowski, Anna Jantar, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Złote Przeboje? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Radio marki Złote Przeboje. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Radio. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Anna Jantar natomiast jej tytuł to Tyle słońca w całym mieście. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *