Muzyka z reklamy GoPro – Diving with Ocean Hounds

Zobacz reklamę marki GoPro z poszukiwaną piosenką

Jeżeli szukacie ciekawej muzyki połączonej z ciekawym filmem oraz niezwykłą historią ludzi z pasją, to z pewnością warto czasami odwiedzić kanał marki GoPro, tworzącej kamery stworzone specjalnie do zadań specjalnych, takich jak sporty ekstremalne. Jednym z przykładów świetnego połączenia muzyki z ciekawym nagraniem jest powyższy filmik.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Diving with Ocean Hounds, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę GoPro? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kamera marki GoPro. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Broke For Free natomiast jej tytuł to Budding. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *