Muzyka z reklamy Puls – Jesień 2013, Ramówka

Zobacz reklamę marki Puls z poszukiwaną piosenką

Telewizja Puls odsłoniła swoje karty i zaprezentowała krótki spot informujący o swoich propozycjach na jesień 2013 roku. A będziemy mogli obejrzeć zawsze o 20:00 nowe premiery filmowe, m.in. Piraci z Karaibów – klątwa czarnej perły, demony wojny wg goi, air force one, oczy węża, pierścień nibelungów czy znaną polską komedię kariera Nikosia Dyzmy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień 2013, Ramówka, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Puls? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki Puls. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest One Direction natomiast jej tytuł to Best Song Ever. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *