Muzyka z reklamy Kia – Nie do przeoczenia

Zobacz reklamę marki Kia z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Kia Cadezna w nowej odsłonie 2014. Twórcy spotu zdają pytanie, czy kojarzysz dziewczynę, której nie dostrzegałeś w liceum, a która powróciła i jest niezwykle seksowna i wyrafinowana ? Dokładnie tak jak nowe modele samochodów Kia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Niemożliwa do przeoczenia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Kia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Kia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest David Bowie natomiast jej tytuł to Let’s Dance (InFiction String Mix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *