Muzyka z reklamy Nokia – 515, Simply Elegant

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Nokia zaprezentowała kolejną prezentację swojego telefonu, tym razem jest to model 515 z tzw. linii feature phone, czyli nie znajdziemy w nim systemu Windows Phone czy też dużego ekranu, ale mamy za to tradycyjną klawiaturę i dłuższy czas pracy i czuwania.
O ile sama reklama i użyta jako podkład muzyczny melodia jest jak zawsze na najwyższym poziomie, to sam wygląd telefonu – jakby nawiązujący do iPhone’a – zupełnie nie przypadł mi do gustu, choć to oczywiście bardzo subiektywna cecha. Mimo wszytko w takich telefonach osobiście wolałem klasyczne wzornictwo znane z poprzednich, popularnych modeli tego producenta.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefon komórkowy marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *