Muzyka z reklamy Góralki – Uczucia smakują bardziej

Zobacz reklamę marki Góralki z poszukiwaną piosenką

Wafelki Goralki – Smak po brzegi. Nowa reklama słodkich wafelków którymi można umilić sobie każdą chwilę, np. w czasie przerwy w pracy, wyprawy na ryby czy spotkania ze znajomymi, a smakują jeszcze bardziej gdy się nimi podzielisz. Niestety twórcy reklamy nie podzielili się z nami nazwą piosenki, którą słychać w reklamie, ale liczymy, że jeszcze znajdą na to trochę czasu lub też rozpozna go ktoś z was i podzieli się nim w komentarzu, bo piosenka naprawdę fajna.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Wafelki marki Góralki. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Fatmusic natomiast jej tytuł to Wafle Góralki. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  6 komentarze

  1. Mdławiec, szkodliwy dla zdrowia człowieka, nawet mojemu psu bym tego nie dał.
   Skład ; tłuszcz 17%, serwatka w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu i E476, aromat: wanilina), skrobia kukurydziana, lecytyna sojowa, aromat mleczny, etylowanilina, wodorowęglan sodu
   Smak mdławy, chemia, cukier, ani smaczne ani dobre. Beznadziejne. Prince Polo to mogą te góralky buty czyścić. Jednym słowem ohyda. Po zjedzeniu jednego takiego mdławca dostałem sraczki. Nigdy więcej.

   1. Człowieku kogo interesuje twoja sraczka? Zadzwoń do mamy czy dziewczyny, jak ją masz i się jej pochwal. Tu jest miejsce tylko na to żeby się dowiedzieć jaka leciała muza

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *