Muzyka z reklamy Almusso – Pachnąca kraina

Zobacz reklamę marki Almusso z poszukiwaną piosenką

Dość prosta i raczej niezbyt wyróżniająca się ztłumu reklama papieru toaletowego Almusso, dostępnego w różnych wariantach zapachowych, w spocie zobaczyć możemy misia spacerującego po pachnącej łące.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pachnąca kraina, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Almusso? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Papier toaletowy marki Almusso. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Richard Blandon & Dubs natomiast jej tytuł to This Time. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *