Muzyka z reklamy SOS Wioski dziecięce – Powrót do szkoły

Zobacz reklamę marki SOS Wioski dziecięce z poszukiwaną piosenką

Spot akcji charytatywnej „Powrót do szkoły” organizowanej przez fundację SOS Wioski Dziecięce. Aby pomóc w zakupie szkolnych wyprawek dla dzieci z ubogich rodzin wystarczy wysłać odpowiedni SMS, którego treść i numer podana jest na końcu filmu. W tle pojawia się utwór polskiego kompozytora, które nazwę umieszczamy poniżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Powrót do szkoły, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę SOS Wioski dziecięce? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Akacja charytatywna marki SOS Wioski Dziecięce. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Sebastian Szymański natomiast jej tytuł to Galilea. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *