Muzyka z reklamy IdeaBank – Formy Kolory, Przedszkole, sklep i pracownia artystyczna.

Zobacz reklamę marki IdeaBank z poszukiwaną piosenką

Reklama banku IdeaBank, który dzięki programowi „Duma przedsiębiorcy” pomógł przy stworzeniu firmy „Formy Kolory” – dziecięcej pracowni artystycznej oraz sklepu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Formy Kolory, Przedszkole, sklep i pracownia artystyczna., jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę IdeaBank? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki IdeaBank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *