Muzyka z reklamy IdeaBank – Manufaktura Mojej Mamy, Produkcja sękaczy

Zobacz reklamę marki IdeaBank z poszukiwaną piosenką

Kolejna z serii reklam programu „Duma przedsiębiorcy” organizowanego przez IdeaBank. Tym razem w roli głównej zaprezentowano firmę Manufaktura Mojej Mamy, która zajmuje się produkcją sękaczy według tradycyjnej receptury.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Manufaktura Mojej Mamy, Produkcja sękaczy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę IdeaBank? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki IdeaBank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *