Muzyka z reklamy IdeaBank – BuubbleHouse, Produkcja herbaty

Zobacz reklamę marki IdeaBank z poszukiwaną piosenką

Jeden z kilku spotów promujących program „Duma Przedsiębiorcy” stworzony przez IdeaBank, którego ideą jest wspomaganie osób przedsiębiorczych w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Tym razem zobaczyć możemy młodych założycieli firmy BuubbleHouse, którzy postanowili odkryć herbatę na nowo i zaczęli produkować herbatę z bąbelkami. Reklama moim zdaniem bardzo ciekawa i przyjemna, przekonująca, że założenie własnej firmy nie musi być trudne i wystarczy mieć tylko dobry pomysł i chęć stworzenia czegoś nowego.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy BuubbleHouse, Produkcja herbaty, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę IdeaBank? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki IdeaBank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *