Muzyka z reklamy Volkswagen New Beetle Converitible – Mask

Zobacz reklamę marki Volkswagen New Beetle Converitible z poszukiwaną piosenką

Reklama przedstawia mężczyzna w masce, który bierze różne rzeczy ze sklepu, lecz ku zdumieniu sprzedawcy płaci za nie, a nie kradnie. Następnie wsiada do swojego samochodu (VW New Beetle Convertible), aby pojechać ze swoimi kolegami w jakieś miejsce (prawdopodobnie, by gdzieś się włamać). Jeden z jego kumpli zwraca mu uwagę, że zapomniał zdjąć maskę, wchodząc do owego sklepiku.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Mask, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen New Beetle Converitible? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen New Beetle Converitible. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Eduard Khil natomiast jej tytuł to I am very glad, because I'm finally returning back home (Trololo). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *