Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 1020, Pewność uchwycenia chwili

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Krótki filmik prezentujący specjalną przystawkę fotograficzną do smartfona Nokia Lumia 1020, która daje pewność uchwycenia chwili. Przystawka zawiera dodatkowe zasilanie, możliwość skorzystania ze statywu oraz wiele innych drobnych udogodnień.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 1020, Pewność uchwycenia chwili, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Przystawka marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Letherette natomiast jej tytuł to After Dawn. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *