Muzyka z reklamy PGE – Robimy prąd, góry, jeziora i lasy

Zobacz reklamę marki PGE z poszukiwaną piosenką

Reklama grupy energetycznej PGE, z której możemy się dowiedzieć, że tworzy ona nie tylko prąd, ale także Jeziora, Góry i Lasy, które w prezentowanym spocie wyglądają lepiej niż te naturalne ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Robimy prąd, góry, jeziora i lasy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę PGE? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Energia elektryczna marki PGE. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *