Muzyka z reklamy Plus – Zmień Internet domowy, Basia

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Basia właśnie rozstała się ze swoim chłopakiem i zaczyna wszystko od nowa, przy okazji zmieniając swojego dotychczasowego dostawcę Internetu na Internet LTE w Plusie, który jak twierdzi jest o wiele szybszy i tańszy, bo dostępny już od 14,90zł.
Gdyby jeszcze nie te limity transferu…
Niestety na chwilę obecną nie znamy nazwy muzyki z tej reklamy, postaramy się uzupełnić wpis jeśli tylko pojawi się taka możliwość.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zmień Internet domowy, Basia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Internet marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    3 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *